Culture

 

girl

FISH-GUIDE-UKRAINE — це атлас риб України, але навіть риболову-початківцю з першого ж погляду стане зрозуміло, що фотографії багатьох риб в довіднику за походженням не українські…

І причиною тому є декілька факторів. Вважаю за необхідне зупинитися на них більш детально.

По-перше, якість улову. Готові ви сприймати світовий досвід з їх принципом CATCH & RELEASE (спіймав — відпусти) чи ні, але факти річ вперта: майже по кожному виду розміри наших трофеїв значно відрізняються від європейських, і ця різниця вражає — іноді сягае декількох разів!

Чи значить це, що наша риба на має змоги зростати до таких розмірів? Звісно ж ні. Але їй для цього потрібно створити відповідні умови! Маючи такі простори і водні ресурси, різноманіття видів, Україна повинна продукувати трофеї навіть більші, ніж ті, що прикрашають шпальта європейських видань. А це стане пожливим тільки тоді, коли відповідальність за збереження ресурсів буде відчувати кожен з нас.

По-друге, якість фотографії. Друзі, минув той час, коли треба було мати вдома безліч обладнання, щоб зробити гарні фото. Навіть за допомогою звичайного смартфону ви можете зафіксувати пам’ять, яка буде вас тішити довгі роки після вдалої риболовлі.

Якщо у вас є в планах ділитися своєю вдачею і гордістю з іншими, то робіть це красиво, робіть зі смаком! Повірте, за це вам будуть вдячні.

Звичайно, завжди треба враховувати погодні умови, освітлення, пам’ятати про можливості вашого фотопристрою. Але чомусь кожен другий забуває про такі елементарні речі, як посмішка, вимиті руки, чистий і красивий трофей, а кожен третій вважає, що фотографія на кухні в сімейних трусах — це витвір фотомистецтва…

Підвищення рівня культури — це третя мета проекту, не менш важлива за перші дві. Культура спілкування, культура поводження на березі чи на воді, культура фотографії. Кожен може продовжити цей список за бажанням, потрібно тільки його мати.


Тож цілі озвучені. Кожен, хто їх розділяє, має змогу долучитись до проекту і зробити його кращим.

Ні хвоста, ні луски!

perch


zander


pike


barbel


carp


tench-girl


bream